Відкриття Музею видатних випускників школи

Пісня «Ласкаво просимо»

1. ведучий. Добрий день шановні гості. Вітаємо всіх, хто знаходиться у цій залі.

2 ведучий. Як тільки не назвеш наше чарівне Закарпаття: земля наближена до неба, край благословенний Богом. Упродовж віків щедра Срібна земля дає світові особистості, чиї імена золотом вписані на скрижалях історії.

1 ведучий. Наша гордість і шана сьогодні славетному сину рідного краю – визначному державному і громадсько-політичному діячеві, дипломату і високоморальній особистості – генералу внутрішньої служби України, політику, учаснику ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і просто Людині, якій ніщо людське не чуже це - Василю Васильовичу Дурдинцю.

2 ведучий. Саме йому держава багато років доручала і доручає відповідальні посади, саме він був серед тих, хто закладав основи законодавства незалежної України, вирішував її економічні, оборонні і без пекові, правоохоронні, дипломатичні проблеми, які були й зараз залишаються у центрі діяльності Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією при Президентові України.

Саме сьогодні ми зібралися в цій залі для того, щоб віддати нашу шану і повагу Вам шановний Василю Васильовичу.

1 ведучий.

Дай Вам, Боже, днів щасливих,

Дай добра, здоров'я, сили.

Дай любові, згоди, втіхи

Змоги дай - життю радіти

І ділитись словом щирим,

Теплим, радісним, правдивим.

2 ведучий.

А сьогодні на це свято

Щастя зичим Вам багато.

Хай Вас Бог благословляє

Многих літ Вам побажає.

1 ведучий.

Дозвольте Вас нам привітати,

Душею зичим не старіть,

Минулих днів не помічати,

А з кожним роком молодіть.

У радощах земних купайтесь,

Радійте доброті людей,

І,якщо можна, постарайтесь,

Зустріть столітній ювілей!

2 ведучий.

Добрий майстер у роботі

І порадник у житті,

Ви розрадите в скорботі,

Не забудете в біді,

Порадієте на святі,

Не останній — за столом,

І на дружбу Ви багаті,

До людей Ви — лиш з добром,

З святом Вас віта сьогодні

Весь наш дружній колектив

Працьовиті, гарні, мужні

Будьте Ви повні сил!

1 ведучий. Голубими птахами у цьому залі злітатимуть сьогодні задушевні, щирі слова, струшують спокій, маревне мерехтіння спогадів, що бентежать думку, чарують душу, навівають згадку про прожиті роки.

2 ведучий. Дурдинець Василь Васильович. Народився 27 вересня 1937 року в селі Ромочевиця Мукачівського району Закарпатської області в селянській родині. Розпочав навчання спочатку в Залузькій семирічці, а потім – у середній школі. Вчився на «відмінно». Очолював раду дружини, шкільну комсомольську організацію, захоплювався футболом, грав у шкільному ансамблі на народних інструментах, здобував перші або ж призові місця на олімпіадах. Середню школу закінчив із срібною медаллю.

2 ведучий. Дурдинець Василь Васильович. Народився 27 вересня 1937 року в селі Ромочевиця Мукачівського району Закарпатської області в селянській родині. Розпочав навчання спочатку в Залузькій семирічці, а потім – у середній школі. Вчився на «відмінно». Очолював раду дружини, шкільну комсомольську організацію, захоплювався футболом, грав у шкільному ансамблі на народних інструментах, здобував перші або ж призові місця на олімпіадах. Середню школу закінчив із срібною медаллю.

Вперше у далекі світи виїхав задовго до випускного вечора. На шкільній дослідній ділянці тоді вирощували до кілька десятків сортів злакових та овочів. І Василя Дурдинця було нагороджено малою золотою медаллю ВДНХ у Москві, вручено премію і путівку в один із піонертаборів під Києвом. Саме тоді його запримітили в районі й запросили працювати у перший на Мукачівщині піонертабір. Саме тоді і розпочалась його громадська діяльність.

1 ведучий. На навчання до Львівського державного університету він виїхав у 1955 році. З першого курсу Василь Дурдинець поринув у громадську роботу і саме юридичний факультет став для нього своєрідним трампліном у цікаве і бурхливе життя.

Закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка Василь Васильович у 1960р.

Працював у комсомольських і партійних органах Львів, Москва, Київ, в період з 1958-1978 роках. У 1978 році призначений заступником, а в 1982 р. – першим заступником Міністра внутрішніх справ України. На цій посаді працював до лютого 1991 року. У 1986 році очолював оперативний штаб забезпечення правопорядку в зоні аварії на Чорнобильській АЕС.

2 ведучий. Василь Васильович двічі обирався народним депутатом України. З 1991 року – член Президії, голова Постійної Комісії Верховної Ради України з питань оборони і державної безпеки. 29 січня 1992 року обраний першим заступником Голови Верховної Ради України.

1 ведучий. У липні 1995 року увійшов до складу Кабінету Міністрів України як віце-прем’єр-міністр з питань державної безпеки та надзвичайних ситуацій – 18 червня 1996 року призначений першим віце-міністром України. Одночасно залишився головою Координаційного комітету по боротьбі з корупцією й організованою злочинністю при Президентові України, а з призначенням 30-го липня Прем’єр - міністра України.

2 ведучий. Від 22 березня 1999 року і до 2 грудня 2002 року – Міністр з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від Чорнобильської катастрофи, ініціатором та організатором утворення якого виступив у 1996 році. В серпні 1999 р. призначений представником України в постійних органах частково відкритої угоди Ради Європи щодо запобігання, захисту та надання допомоги в разі великих природних і техногенних катастроф.

1 ведучий. З грудня 2002 до 23 вересня 2003 року В.В. Дурдинець - Надзвичайний і Повноважний Посол України в Угорській Республіці. Василю Васильовичу Дурдинцю присвоєно звання Генерала внутрішньої служби України. Звання Почесного професора Національної академії внутрішніх справ України.

2 ведучий. «Робити людям добро» - це кредо Василя Васильовича, яке він переконливо ствердив усім свої життям і саме за це життєдайне устремління держава відзначила Василя Васильовича Дурдинця високими нагородами. Серед них: «Знак Пошани» (1971), За заслуги» ІІІ ступеня, «Трудового Червоного Прапора» (1977), Ордени ««За особисту мужність» (1991), два Ордени «Князя Ярослава Мудрого» IV та V ступеня 2000 та 2002 роки; відзнака Президента України «Іменна вогнепальна зброя», «Золота зірка генерала внутрішньої служби України».

1 ведучий. Його успішна діяльність відзначена Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР (1987рік), Почесною грамотою Верховної Ради України (2002 рік), 15 медалями та 7 Міжнародними нагородами. Всього у Василя Васильовича 258 державних нагород.

2 ведучий. Василь Васильович почесний громадянин міста Бобринець і Котовськ і має звання «Народний посол України».

1 ведучий. Ім’я Василя Дурдинця ось уже добрий десяток років – серед нашої істинної політичної еліти.

2 ведучий. Василь Васильович, прийміть, будь-ласка, наші теплі, щирі вітання в стінах рідної школи!

Від усієї душі зичем Вам здоров'я, достатку, щоб усі Ваші бажання і мрії стали реальністю. Щастя Вам, доброго настрою на довгі роки, почуття задоволення від зробленого. Хай у Вашій оселі буде затишок, спокій і радість. Хай доля буде прихильною до Вас.

А зараз до наших теплих слів вітання хоче приєднатися Заслужений учитель України Михайло Іванович Алмашій.

1 ведучий. До слова запрошуємо винуватця свята – Дурдинця Василя Васильовича. (Виступ)

2 ведучий. А зараз до вашої уваги подарунок від учасників драматичного гуртка «Срібний дзвіночок» драма – феєрія «Лісова пісня» (Виступ)

1 ведучий. До вітального слова запрошуємо голову Мукачівської районної державної адміністрації Дуду Едуарда Лукіча та голову районної ради Михайла Івана Петровича.

До вітального слова запрошуємо начальника управління державної служби України з надзвичайних ситуації у Закарпатській області, депутата обласної ради – Щербея Мирослава Васильовича.

1 ведучий. «Нашому земляку, державному діячеві України Василю Васильовичу Дурдинцю – присвячується» - такими словами вітає Вас земляк – поет, видатний лірик, у віршах якого прищеплюються дітям високі моральні цінності і якості, глибина почуттів поваги і любові до рідної землі, свого роду, народу, держави – Іван Юрійович Чопей, написавши вірш на ваше шестидисятиріччя «Вітання вам – із серця глибини», який читає учениця 11 класу Маргіта Таїсія.

Вітання вам – із серця глибини

Нашому земляку, державному діячеві України
В.В. Дурдинцю - присвячується.

Летять у вічність дні життя нестримно

Й ніколи не повернуться назад.

У радощах й турботах благочинних

Стрічайте блаженних ШІСТДЕСЯТ.

Життя прожите вами недаремно

З юнацьких і до посивілих літ.

Входили Ви пристойно, сміло, чемно

В широкий, трудний, дивовижний світ.

Життям своїм проторував дорогу

І манівцем ніколи не ходив.

Як відійшов від рідного порога,

Честь батьківського роду не зронив.

І хоч було на життєвій дорозі

Немало труднощів і перешкод,-

Вас не злякали блискавки і грози,

Ви йшли вперед, і з Вами був народ.

Була, є й буде з Вами Батьківщина,

Якій віддали весь вогонь душі.

Живе у серці Вашім Україна,

В служінні їй не знаєте межі.

Безкомпромісність Ваша й принциповість

Вам принесли високе визнання.

У серці Вашім визріла готовність

Допити чашу чесності до дна.

Добра і справедливості поборник –

Така ж бо Ваша життєва мета.

Уклін Вам нині шлють долини й гори

І зичить щастя осінь золота.

Хай дні життя у вічність швидко линуть, -

Та серце Ваше молоде завжди.

Вас не лишає віра й на хвилину,

Що добрий засів добрий дасть плоди.

Розквітне наша молода держава,

Коли у неї є такі сини.

Підніметься до сонця величаво,

А Вам вітання – з серця глибини!

2 ведучий. До слова запрошуємо начальника відділа освіти Мукачівської районної адміністрації Товта Олександра Олександровича.

2 ведучий. Прийміть щирі вітання і від учнів нашої школи.

1 учень.

Вас сьогодні вітаючи,

Ми хочемо побажати Вам від душі

Щоб багато років

Ще прожити не втомлюючись,

Щоб ці роки були хороші.

Бажаємо безлічі успіхів,

Бажаємо вічної молодості,

Нехай всі мрії здійсняться

І щастя буде нескінченним!

2 учень.

Без зайвих слів, без зайвих фраз,

З глибоким почуттям поваги

Дозвольте нам привітати Вас

І побажати вам у цей день,

Яких же благ, якого щастя?

Щоб ніколи не сумувати,

Не знати хвороби і нещастя.

Щоб Ви не знали ніколи

Ні жалю, ні печалі,

Щоб товариші, друзі

З усмішкою всюди вас зустрічали.

3 учень.

Сяє осінь золота,

Дарує душі чарівний світ,

Бажаю добрих, довгих літ

Здоров'я, радості, удачі,

Хороших зустрічей, веселих очей,

Всього доброго. І значить

Бажаю бачити в щасті вас!

4 учень.

Журавлиним ключем відлітають літа,

сивина засріблила вже скроні,

тільки в серці у Вашім та ж струна золота,

те ж тепло незгасиме в долонях.

Щоб сонечко завжди Вам всміхалось,

щоб діти вам вклонялись,

щоби Ваша доброта в онуках проросла,

щоб завжди Вас шанували і у холод зігрівали.

Хай святий Ваш ангел-хоронитель

не залишає Вас у клопотах усіх.

Для Вас він захисник, супутник і цілитель

на все життя, на довгий вік.

5 учень.

Ваші роки - то Ваш скарб,

Їм ціни немає,

Кожен рік багато варт,

Всі про це ми знаєм.

Вашу мудрість знаєм ми,

Цінимо Ваш досвід,

Шана в Вас поміж людьми

І поваги досить.

Тож прийміть уклін від нас,

Щирі слова шани,

Всякий день й усякий час

Пишаємось ми Вами.

6 учень.

Хай над Вами небо голубіє,

Не знають втоми руки золоті,

Душа ніколи не старіє,

А серце не втрачає доброти.

Хай доля намітить Вам років багато

Відпустить здоров'я, щастя й добра,

Хай повниться ласкою рідная хата,

Багато в ній буде людського тепла

1 ведучий. Шановний Василю Васильовичу! Сторінки Вашої трудової біографії сповнені подихом років, кожен з яких – своєрідний літопис. Життєва активність, прагнення привести реальність свого буття у відповідність з ідеалами вивела Вас на передову професійної діяльності. Зараз Ви є Головою наглядової ради Національної академії внутрішніх справ України. В народі кажуть: «Хороший вчитель той, якого перевершать його учні». Яскравим прикладом цього є одним із Ваших послідовників - Дурдинець Мирослав Юрійович, який бере приклад саме з вашої мудрості, порядності та завдяки своїй юній наполегливості досягне своєї мети.

До слова запрошуємо Дурдинця Мирослава Юрійовича – голову координаційної ради курсантського самоврядування Національної академії внутрішніх справ України та випускника нашої школи.

2 ведучий. В подарунок для Вас звучить пісня «Щастя вам», у виконанні дуету Паук Вікторії та Маргіти Таїсії.

1 ведучий. Слово для привітання надається директору школи Матьолі Надії Василівні.

1 ведучий. І на завершення нашої зустрічі бажаємо Вам мудрості, доброти, щедрості, щоб здоров'я не давало збоїв, щоб настрій завжди був на висоті, у сім'ї нехай будуть тепло і затишок, успіхів Вам Василю Васильовичу, удачі і везіння.

Дякуємо за увагу!

Кiлькiсть переглядiв: 817

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2020 Наступна
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930